لمس کردن ورزشگاه مشاهده اصفهان کانال

لمس کردن: ورزشگاه مشاهده اصفهان کانال سپاهان سیمای سپاهان ورزشگاه نقش جهان سپاهان

گت بلاگز وب‌گردی حکم قاتلی که 7 نفر از اعضای خانواده اش را به قتل رساند

رئیس دادگستری شهرستان خوی، حکم قاتلی که هفت نفر را در سلماس کشته بود اعلام کرد.

حکم قاتلی که 7 نفر از اعضای خانواده اش را به قتل رساند

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، علی حسن‌زاده با اشاره به خبر اعلام حکم قاتل پرونده قتل خانوادگی هفت‌نفره در سلماس، اظهار کرد: قاتل پرونده مربوط به قتل خانوادگی هفت‌نفره در سلماس بعد از رسیدگی‌های جامع و کامل به پنج‌بار قصاص در ملاءعام و ۱۴۸ ضربه شلاق و ۱۴ سال زندان به شرح اعمال مجرمانه زیر محکوم می‌شود:

۱ – از بابت قتل تعداد هفت فقره قتل عمدی به تعداد پنج نوبت به مجازات قصاص نفس (از بابت ارتکاب چهار فقره قتل عمدی زن و سه فقره قتل عمدی مرد)

۲ – از بابت دزدی مسلحانه در شب به ۱۰ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق

حکم قاتلی که 7 نفر از اعضای خانواده اش را به قتل رساند

۳ – از بابت تهیه، حمل و استفاده از سلاح به دو سال حبس

۴ – از بابت ترساندن با اسلحه (همسرش قبل از فوت و مالباخته به هنگام سرقت) دو سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق.

حسن‌زاده خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه جنایت صورت‌گرفته موجب اخلال در نظم و امنیت عمومی و جریحه‌دار کردن احساسات عمومی مردم شده، مصلحت نیز در اجرای قصاص در ملاءعام بوده و به همین جهت و تسکین اهالی و اولیای‌دم کشته‌شدگان و عبرت‌آموزی و پیشگیری از چنین جنایتی مقرر شد مجازات قصاص در جلوی درب منزل محل جنایت با تامین امنیت انجام پذیرد.

قاضی این پرونده قتل با اشاره به سلامت کامل معنوی و روانی قاتل در حین ارتکاب جرم، تصریح کرد: هشت علت عمده بر تعادل معنوی و روانی و سلامت کامل معنوی قاتل دلالت می‌کند که هفت علت عمده دلالت بر این دارد که همسر قاتل با احدی رابطه نامشروعی نداشته و گواهان به پاکدمنی وی شهادت داده‌اند و انگیزه قتل به هیچ وجه ناموسی نبوده و تمامی دفاعیات قاتل و وکیل مدافع ایشان رد شده است است.

رئیس دادگستری شهرستان خوی، حکم قاتلی که هفت نفر را در سلماس کشته بود اعلام کرد.

وی با اشاره به مفتوح بودن پرونده در خصوص اتهامات دیگر متهمان به لحاظ کامل نبودن تحقیقات و رسیدگی، اظهار کرد: احکام مربوط به دیگر متهمان این پرونده نیز به‌زودی اعلام خواهد شد.

حسن‌زاده اضافه کرد: رای حضوری ظرف مدت ۲۰ روز از تاریخ ابلاغ به قاتل یعنی مورخه ۲۰ تیر ۹۶ در دیوان محترم عالی کشور قابل فرجام‌خواهی است.

نیمه‌شب 26 اردیبهشت تمام اعضای خانواده‌ای در سلماس از جمله یک نوزاد 40 روزه به وسیله «م.الف» داماد خانواده به قتل رسیدند.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: پرونده قتل | خانواده | خانواده | سلامت | جنایت | امنیت | پرونده | مجازات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz