لمس کردن ورزشگاه مشاهده اصفهان کانال

لمس کردن: ورزشگاه مشاهده اصفهان کانال سپاهان سیمای سپاهان ورزشگاه نقش جهان سپاهان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هنگامی که خنداننده اعتراف می‌کند و اشکان خطیبی زیربار نمی‌رود

ماجرای کپی کاری رضا نظری در خنداننده شو، در اینترنت گل کرده، نه این که بحث متن باشد، نه! مسأله جانبداری اشتباهی است که اشکان خطیبی از او کرده. او در برنامه ای ک

هنگامی که خنداننده اعتراف می‌کند و اشکان خطیبی زیربار نمی‌رود

هنگامی که خنداننده اعتراف می کند و اشکان خطیبی زیربار نمی رود

عبارات مهم : تصویر

ماجرای کپی کاری رضا نظری در خنداننده شو، در اینترنت گل کرده، نه این که بحث متن باشد، نه! مسأله جانبداری اشتباهی است که اشکان خطیبی از او کرده. او در برنامه ای که خیلی ها آن را دیده اند، می گوید این بار رضا، ٩٥ درصد متن را به تنهایی نوشته هست. ماه ولی پشت ابر نمی ماند و چند ساعت بعد، اینترنت پر می شود از اسکرین شات جوک های توییتری.

«یک بار رفتم از این پیرمردِ عایق پنجره بگیرم گفت اینو داریم ٤٥٠٠ اینو داریم ٥٠٠٠ تومن. گفتم فرقشون چیه؟ گفت این یکی پونصد تومن گرونتره.» این یکی از همان جوک هایی است که رضا نظری در شب مسابقه خیلی خوب اجرا کرد، ولی شبکۀ اجتماعی توییتر هست. اگر اشکان خطیبی به اشتباه از او جانبداری نمی کرد، این همه جنجال به پا نمی شد، به خصوص این که او خود نیز در شبکه های مجازی فعال است و خیلی خوب خاصیت این فضا را می داند. هر لحظه مسأله ای راحت که شاید همان ابتدا با صداقت قابل درک هست، با حرف های متناقض سخت می شود، انگار ما که صبح تا شب از تناقض آدم های صاحب منصب گلایه می کنیم، خودمان هم آن را رعایت نمی کنیم. حالا همین عنوان باعث تصویر العمل منفی کاربرانی می شود که هر روز در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … و توییترسرک می کشند.

اشکان خطیبی هم که فعالیت نسبتا زیادی در اینترنت دارد، منشتر شدن ویدیویی خود را اینطور تبرئه می کند، ولی حاضر نمی شود دراین باره به خبرنگار «شهروند» توضیح بدهد و البته مشغله را بهانه می کند: «دروغ در مرام من جایی ندارد، چون وقت این را ندارم که ببینم چه چیزی را راست گفتم و چه چیزی را دروغ. مبدا خیلی از شوخی هایی که رضا می کند خودشه. چندین سال است که شوخی نویسی می کند،

اما چون اکانت شبکۀ اجتماعی توییتر ندارد، اینها پخش شده، ولی معروف نشده هست. آن درصدی هم که کپی بوده از دست تیم نویسنده هم در رفته هست، ولی درنهایت تایید این را گرفتم که همه شوخی ها جهت خودش است و به من گفتند که ٩٥ درصد جهت خودش هست. من هم جهت این که باید حمایت و هدایت تمام از هم گروهی ام داشته باشم، آن را انتقال یافته کردم.» به هرحال تیر از کمان رها شده است و دیگر اینها به عنوان دروغ در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … پخش شده است است.

در ادامه البته رضا نظری، همان شرکت کننده معروف استندآپ کمدی در اینستاگرام فیلم دیگری انتشار داده است و همه تقصیرها را گردن گرفت: «یک بحث هایی است که در اینترنت پیچیده به خاطر کپی بودن متن من. متن اول من از اینترنت کپی بود. بعد آقای خطیبی به من گفت که رضا تو که این قدر خوب بلدی شوخی بنویسی، آیا همش رو خودت نمی نویسی. اشتباه کوچکی که کردم این بود که در متن دومم ٦٠ درصد را خودم نوشتم، ولی ٤٠ درصد آن را از شبکه های مجازی گرفتم و بی تجربگی کردم و به آقای خطیبی نگفتم. از همین جا عذرخواهی می کنم، امیدوارم در مراحل بعدی بتوانم خودم را صد درصد ارایه دهم.

مقصر پیش اومدن این سوءتفاهمات من بودم.»
البته تصویر العمل بازدیدکنندگان به این حرف ها هم خیلی مثبت هست، چون اکثریت اجرای او را دوست داشته اند. سبو نوشته: «باز هم خوبه که قبول داری کپی کردی.» زهرا نوشته: «خیلی هم عالی بود. مگه مسابقه نویسندگی بوده که متن مهم باشه؟ مهم اینه که سردترین متن رو هم عالی اجرا می کنی.» ولی مهدیه یکی از همان هایی که به ویدیوی عذرخواهی هم تصویر العمل نسبتا منفی دارد: «داداش فک کنم اون موقعی که تو دبستان مبحث درصد رو تدریس می کردن هم داشتی توییت کپی می کردی حواست به کلاس نبوده. یه چیزی از ٦٠ درصد شنیدی فقط.» به هرحال در یک مسابقه استندآپ کمدی اصل بر اجرای خوب و پرانرژی است و شاید بهتر است به جای لاپوشانی، هنگامی که راست راست تو چشم آدم ها نگاه می کنی، دروغ نگویی.

روزنامه شهروند

هنگامی که خنداننده اعتراف می‌کند و اشکان خطیبی زیربار نمی‌رود

واژه های کلیدی: تصویر | اینترنت | اینستاگرام | اشکان خطیبی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz