لمس کردن ورزشگاه مشاهده اصفهان کانال

لمس کردن: ورزشگاه مشاهده اصفهان کانال سپاهان سیمای سپاهان ورزشگاه نقش جهان سپاهان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی آماده‌باش بانکها جهت پرداخت وام‌های ده میلیونی

نظام بانکی از فردا قرار است که پا به پای برنامه‌ بانک مرکزی، طرح ضربتی جهت ارایه وام‌های ده میلیون تومانی به زوج‌های جوان را شروع کند. اکنون بانکها در حالت آماد

آماده‌باش بانکها جهت پرداخت وام‌های ده میلیونی

آماده باش بانکها جهت پرداخت وام های ده میلیونی

عبارات مهم : مرکزی

نظام بانکی از فردا قرار است که پا به پای برنامه بانک مرکزی، طرح ضربتی جهت ارایه وام های ده میلیون تومانی به زوج های جوان را شروع کند. اکنون بانکها در حالت آماده باش قرار دارند.

به گزارش مهر، نظام بانکی قرار است که از فردا وارد طرحی شود که به گفته بانک مرکزی، اگر اجرای آن را درست و طبق برنامه انجام ندهد، حتما و حتما نمره منفی در کارنامه اش قرار خواهد گرفت و اگر هم به طور کامل و با برنامه پیش رود، نمره مثبتی را در کارنامه اش به ثبت خواهد رساند. همه اینها در شرایطی است که بانک مرکزی آن هم در هفته های نهایی عمرش در دولت یازدهم، عزم خود را جزم کرده تا بتواند صف طولانی که اکنون جهت دریافت وام ازدواج تشکیل شده است را به حداقل برساند و البته در اوضاع ایده آل، آن را ظرف دو ماه به صفر برساند.

آماده‌باش بانکها جهت پرداخت وام‌های ده میلیونی

یعنی اگر برنامه بانک مرکزی طبق روال خود پیش رود، آن وقت هیچ فردی نباید در صف باقی بماند و به محض اینکه پرونده اش را تکمیل کرد، بتواند در کوتاهترین وقت ممکن، وام خود را دریافت نماید. آنگونه که اکنون بانک مرکزی اعلام می کند، در حال حاضر حدود نیم میلیون نفری در صف انتظار قرار دارند و همین امر باعث شده است تا بساط نارضایتی بعضی از وام گیرندگان فراهم شود.

بر همین اساس است که بانک مرکزی تصمیم گرفته تا در یک طرح ضربتی، از فردا اول مردادماه، پرداخت وام های ازدواج را سرعت بخشد. به همین علت هم ده بانک منتخب در اولویت بیشترین پرداخت قرار دارند و بر همین اساس هم قرار است که بار مهم اجرای این طرح ضربتی را به دوش بکشند.

نظام بانکی از فردا قرار است که پا به پای برنامه‌ بانک مرکزی، طرح ضربتی جهت ارایه وام‌های ده میلیون تومانی به زوج‌های جوان را شروع کند. اکنون بانکها در حالت آماد

سوال پاسخ
نحوه افتتاح حساب جهت دریافت وام ده میلیونی ازدواج

ثبت نام سه مرحله دارد که متقاضیان در کل کشور، ابتدا باید اطلاعات شخصی خود را به سامانه وام ازدواج وارد نمایند که این اطلاعات، مشمول بر کد ملی و محل تولد هست، ضمن اینکه آنها باید بانک و شعبه مدنظر خود را نیز گزینش کنند، بعد از آن یک کد رهگیری ده رقمی جهت افراد به شماره گوشی آنها ارایه می شود و بعد از استعلام از اداره ثبت، افراد ۱۲ روز کاری مهلت دارند با همراه داشتن مدارک به شعبه مراجعه کنند که البته وقت تکمیل مدارک هم، یک ماه در نظر گرفته شده است است.

ثبت نام چطور باطل می شود؟ اگر فرد متقاضی، ظرف مدت یک ماه، مدارک مورد نیاز را به بانک مربوطه ارایه ننمایند، نام وی خود به خود از سیستم از بین بردن می شوند و باید دوباره عضویت نمایند و در انتهای صف قرار می گیرد.
کدام بانکها بیشترین سهم در ارایه وام را دارند؟ بانک مرکزی با ده بانک و صندوق قرض الحسنه در مرحله اول، قرارداد منعقد کرده است تا این بانکها، ۵۰۰ هزار نفر را تحت پوشش قرار دهند. بر این اساس، بانک های ملی، صادرات، تجارت، ملت، کشاورزی، سپه، رفاه کارگران، توسعه تعاون، بانک قرض الحسنه مهر کشور عزیزمان ایران و نیز صندوق قرض الحسنه پارسیان این کار را به عهده خواهند داشت.
مبلغ وام جهت هر متقاضی و در مجموع زوجین چقدر است؟ مبلغ وام جهت هر یک از زوجین ده میلیون تومان است که در مجموع دو طرف بیست میلیون تومان از بانک دریافت خواهند کرد.
اولویت پرداخت وام در طرح ضربتی با چه افرادی است؟ اولویت اول بانک مرکزی، استانهای محروم و مناطق کمتر برخوردار هست؛ ضمن اینکه اولویت دوم افراد در صف انتظار هستند که وقت بیشتری را هم تاکنون جهت دریافت وام سپری کرده و در صف بوده اند. آنها نسبت به عضویت کنندگان تازه در اولویت هستند.
چه مدارکی جهت دریافت وام مورد نیاز است؟ متقاضیان با حداکثر یک ضامن، می توانند وام دریافت کنند؛ البته اگر کسی کسر از حقوق و کسر از حساب را ارایه دهد، بانکها باید نهایت همکاری را داشته باشند تا کسی ناامید از شعب خارج نشود.
شماره تلفن شکایت از بانکهایی که همکاری نمی کنند؟

ستاد طرح ضربتی وام قرض الحسنه ازدواج به شماره تلفن ۲۹۹۵۴۲۸۳، ۲۹۹۵۴۲۵۶، ۲۹۹۵۴۲۶۰ و ۲۹۹۵۴۲۷۰ آماده پاسخگویی است.

واژه های کلیدی: مرکزی | ازدواج | برنامه | دریافت | بانک مرکزی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz