لمس کردن ورزشگاه مشاهده اصفهان کانال

لمس کردن: ورزشگاه مشاهده اصفهان کانال سپاهان سیمای سپاهان ورزشگاه نقش جهان سپاهان

گت بلاگز اخبار اجتماعی حرکت دسته‌ها در اتوبان‌ها ممنوع ، احتمال اعمال محدودیت‌های ترافیکی موقت در بعضی معابر تهران

جانشین مدیر پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ تمهیدات ترافیکی پلیس جهت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را تشریح کرد و از احتمال اعمال محدودیت ‌

حرکت دسته‌ها در اتوبان‌ها ممنوع ، احتمال اعمال محدودیت‌های ترافیکی موقت در بعضی معابر تهران

احتمال اعمال محدودیت های ترافیکی موقت در بعضی معابر تهران/ حرکت دسته ها در اتوبان ها ممنوع

عبارات مهم : محدودیت

جانشین مدیر پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ تمهیدات ترافیکی پلیس جهت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را تشریح کرد و از احتمال اعمال محدودیت های موقتی ترافیک در بعضی از معابر خبر داد.

سرهنگ حسن عابدی در گفت وگو با ایسنا، راجع به تدابیر ترافیکی پلیس جهت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار کرد: در این روزها ماموران پلیس در آماده باش صد درصد بوده و نیروهای ما در معابر، بزرگراه ها و همچنین اطراف مراکزی که احتمال ایجاد گره ترافیکی در آن وجود دارد، مستقر شده است اند.

حرکت دسته‌ها در اتوبان‌ها ممنوع ، احتمال اعمال محدودیت‌های ترافیکی موقت در بعضی معابر تهران

عابدی با بیان اینکه تمامی هیات ها، تکایا و دسته جات از سوی پلیس شناسایی و هماهنگی های مورد نیاز جهت اتخاذ تدابیر ترافیکی با آنان انجام شده است هست، گفت: در هیات ها و تکایای بزرگ و همچنین اماکن پر تجمع، ماموران پلیس راهور در قالب تیم های مختلف، مستقر شده است و نسبت به روان سازی و مدیریت ترافیک و همچنین برخورد با تخلفاتی که منجر به سد معبر شود اقدام خواهد کرد.

جانشین مدیر پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با بیان اینکه در دیگر هیات ها نیز همیاران محرم که همان عوامل پلیس های افتخاری هستند حضور خواهند داشت، گفت: تمامی دستورالعملهای ترافیکی که مورد نیاز است هیات ها و دسته جات رعایت کنند، به این افراد آموزش داده شده است است.

جانشین مدیر پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ تمهیدات ترافیکی پلیس جهت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را تشریح کرد و از احتمال اعمال محدودیت ‌

عابدی راجع به احتمال ایجاد محدودیت های ترافیکی در معابر گفت: محدودیت ترافیکی خاصی در معابر پایتخت کشور عزیزمان ایران آینده نگری نشده، ولی با توجه به حضور دسته جات و عزاداری در معابر بویژه در شب عاشورا و عاشورای حسینی احتمال امکان انسداد موقتی بعضی از معابر از سوی پلیس وجود دارد. بنابراین درخواست ما از عزاداران این است که با عوامل پلیس راهور همکاری کنند.

وی با بیان اینکه دسته جات نباید وارد بزرگراه ها و اتوبان ها شوند، گفت: توصیه به عزاداران این است که هنگام عبور از عرض خیابان توجه کافی را داشته باشند و رانندگان نیز با توجه به پوشش تیره رنگ این افراد حتما با توجه کافی به برابر و سرعت مطمئنه حرکت کنند.

واژه های کلیدی: محدودیت | محدودیت ترافیکی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz